93 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

АЛЕРГІЯ ТА ЇЇ ЛІКУВАННЯ АПИПРОДУКТАМИ

АЛЕРГІЯ ТА ЇЇ ЛІКУВАННЯ АПИПРОДУКТАМИ

Ми продовжуємо ділитися з нашими партнерами своїми знаннями:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІНСТИТУТ БДЖІЛЬНИЦТВА ІМ. П. І.ПРОКОПОВИЧА
АСОЦІАЦІЯ АПІТЕРАПЕВТІВ УКРАЇНИ

АПІТЕРАПІЯ: ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ
МАТЕРІАЛИ II З'єднання ЇЗДУ АПІТЕРАПЕВТІВ УКРАЇНИ
31 жовтня-1 листопада 2002 року м. Харків

 

АЛЕРГІЯ ТА ЇЇ ЛІКУВАННЯ АПИПРОДУКТАМИ

РАНЧУКОВА Л. В., ПРОТАСА.Ф.
Спеціалізоване підприємство «Апипродукт», Київ р.

Про користь меду знають давно. Ще з давньої Русі розвивали торгівлю саме цим продуктом. Його використовували як ліки, і русичі відрізнялися міцним статурою і хорошим здоров'ям, можливо, завдяки і продуктів бджільництва.

На сьогоднішній день традиційні методи лікування, а саме фіто - і апітерапія чомусь перейшли в розряд нетрадиційних, а синтетична фармація стає класичної, хоча класика не повинна мати негативних якостей, таких як «протипоказання» та «побічні явища». На жаль, саме цими словами рясніють всі сигнатури аптечних фармпрепаратів.

В наш екологічно несприятливий століття часто доводиться чути про те, що продукти бджільництва викликають алергічну реакцію у людей. Дозвольте з цим не погодитися!

Використовуючи мед як ліки вже багато років, з упевненістю можна заявити, що ніякої алергічної реакції на продукти бджільництва немає, якщо цими продуктами грамотно користуватися. Не треба забувати про те, що травна система ― це система, в якій відбуваються складні технологічні процеси, і продукти, різні за складом, переробляються в різних відділах цієї системи різними ензимами. Ті продукти, які не переробляються за відсутності будь-яких ферментів, відторгаються травною системою, іноді викликаючи інтоксикації і алергічну реакцію.

Як відомо, продукти бджільництва засвоюються безпосередньо слизовою оболонкою рота і стравоходу, допомагає цьому слина, тому такі продукти не їдять «великими ложками» в необмеженій кількості. Їх потрібно вживати невеликими порціями як делікатес, добре ощелачивая слиною в порожнині рота.

До нас часто звертаються мами, діти яких страждають різними шкірними захворюваннями. Бігаючи з одного медичного закладу в інший, вони збирають масу діагностичних версій, в тому числі проводять діагностику на алергени. Після такого обстеження вони отримують на руки висновок про те, що у хворого алергія «на життя», про продукти бджільництва і мови бути не може, оскільки у висновку заборона навіть на воду, хліб і повітря. (По нашому досвіду знаємо, що наявність алергічної реакції може бути пов'язано з присутністю гельмінтів, найпростіших, мікробів або патогенних бактерій, які в народній медицині лікували медом і прополісом, змішаними з травами і корінням).

Опишемо деякі випадки з багатьох в нашій практиці.

 

 • За порадою звернулася Супруненко Н.М. Дитина (5 років )хворіє з однорічного віку. Діагноз: дисбактеріоз, алергія, екзематозні висипання, часті бронхіти. Крім призначеного лікування рекомендували приймати мед по 1 чайній ложці два рази на день, розсмоктуючи в роті. Через три дні ознаки алергії у дитини зникли і з нього вийшла аскарида.

   

 • Корнєєв В. Р. Діагноз: дисбактеріоз, авітаміноз вітамінів групи В, риніти. Паралельно із загальним курсом лікування дисбактеріозу рекомендуємо продукти з прополісом. У перший день прийому прополісу відзначена алергічна реакція: почервоніння і запалення слизової оболонки рота, печіння в області печінки. Рекомендуємо перевіритися на лямбліоз. За капрограмме виявлено безліч цист лямблій. Спільно з лікуванням лямбліозу продовжуємо прийом прополісу, зменшивши дозу в чотири рази. На 5-й день реакція на прополіс зникла.
  При збільшенні дози прополісу до початкової алергічна реакція на прополіс відсутня, самопочуття хворого поліпшується. Після закінчення курсу лікування зникли ознаки хвороби.

   

 • Кузнєцова Н.І. Діагноз: хламідіоз, полікістоз яєчників, дисбактеріоз, порушення ендокринної системи. Паралельно з лікуванням рекомендовано застосування меду і прополісу. Перебіг лікування таке ж, як у попередніх прикладах. Реакція на мед і прополіс зникла на 5-й день.

  Після безлічі типових випадків, можна зробити висновок, що якщо реакція хворого на прополіс зникає на п'ятий день прийому, то, ймовірно, що це була реакція не самого хворого, а паразитуючого організму. Відомо, що мед підвищує кислотність і, можливо, що алергія пов'язана з опором гельмінтів, оскільки ці види існують в умовах зниженої кислотності кишечника (Біологія безхребетних. 1975 р).

  Прополіс ― натуральний антибіотик та чудовий бальзам, який може працювати на клітинному рівні організму. Пригнічуючи існування найпростіших, прополіс, тим самим, провокує їх виділяти речовини (алергени), які в свою чергу викликають алергію в організмі людини.

  Аллергия стала бичом XX века наверное потому, что благодаря внедрению химических компонентов в пищу человек стал жертвой мутаций, живущих в нем простейших организмов, которым труднее чем нам приспособиться к синтетической пище. Лямблии ― это протозойные простейшие. Прошло много веков, но именно простейшие дожили до нашего времени и продолжают искать возможность дальнейшего существования.

  Продукты пчеловодства имеют также многовековую историю и всегда они помогали человеку преодолеть различные заболевания. И нельзя их отвергать в результате недостаточности знания о них.

інформація взята з сайту Апимакс http://www.apimax.com.ua/allergy_i_lechenie.html

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner